Sportas

2021.08.24 07:52

Prancūzijos policija sulaikė muštynes su „Marseille“ žaidėjais sukėlusį sirgalių

LRT.lt2021.08.24 07:52

Liūdnai nuskambėjusias muštynes „Allianz Riviera“ stadione Nicoje išprovokavęs sirgalius pateko į Prancūzijos policijos rankas, skelbia šalies institucijos.

Sekmadienį rungtynės tarp „Marseille“ ir „Nice“ komandų buvo nutrauktos po to, kai į aikštę įsiveržė šeimininkų komandos sirgaliai, kurie kibo į atlapus „Marseille“ žaidėjams.

Incidentas į fizinį susirėmimą peraugo tada, kai iš tribūnos mestas vandens buteliukas pataikė „Marseille“ žaidėjui Dimitriui Payet į nugarą. Futbolininkas buteliuką metė atgal į tribūnas, taip kilo didžiulis sąmyšis stadione.

Pajūrio Alpių departamentas pranešė, kad 28-erių vyras, kuris patvirtino esantis „Nice“ sirgalius, buvo sulaikytas, o kiti fanai, bėgę į aikštę iš „Populaire Sud“ tribūnos, į ją negalės patekti ketverias artimiausias rungtynes.

Šioje tribūnoje „Nice“ komandą palaiko vadinamieji ultros, kurie ir susirėmė su varžovų žaidėjais.

Rungtynės buvo nutrauktos 75-ąją minutę, „Nice“ komandai pirmaujant rezultatu 1:0. Kol kas dar nebuvo priimtas sprendimas dėl rungtynių baigties ir galimų sankcijų klubams.

Įvykius „Allianz Riviera“ stadione pasmerkė Prancūzijos valdžia. Šalies sporto ministrė Roxana Maracineanu incidentą įvardijo kaip „įžeidimą sportui ir futbolui“, o Nicos meras Christianas Estrosi paragino „Ligue 1“ vadovybę imtis veiksmų, kad būtų suspenduoti visi kaltininkai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt