2021.08.21 21:25

Italijos „Serie A“ sezoną atidarė skambi čempionų titulą ginančių „Inter“ pergalė

atnaujinta 23.
LRT.lt2021.08.21 21:25

Italijoje prasidėjo naujasis „Serie A“ sezonas, o pergale jį pradėjo Milano „Inter“ futbolininkai, kurie gina praėjusiame sezone iškovotą čempionų titulą.

„Inter“ ekipa rezultatu 3:0 užtikrintai susitvarkė su „Genoa“ ekipa. Įdomu ir tai, kad Milano futbolininkai rungtyniavo vilkėdami naujosiomis aprangomis.

Rungtynėse Milano ekipos įvarčių sąskaitą atidarė Milanas Škriniaras, kuris jau 6-ą minutę pasiuntė kamuolį į vartus galva.

„Inter“ pranašumą 14-ą minutę padvigubino Hakanas Čalhanoglu, o užtikrintą persvarą 74-ą minutę sukūrė Arturo Vidalio įvartis.

Triuškinamą persvarą galiausiai sukūrė Edinas Džeko, kuris 87-ą minutę pelnė ketvirtąjį „Inter“ įvartį šiose rungtynėse.

Tiesa, milaniečių pranašumas galėjo būti ir didesnis, bet 45+3 min. Ivano Perišičiaus pelnytas įvartis buvo neįskaitytas po VAR peržiūros.

Kitose atidaromosiose sezono rungtynėse „Sassuolo“ ekipa 3:1 nugalėjo Veronos „Hellas“ vienuolikę.

Kiek vėliau vykusiuose susitikimuose pergales pasiekė Romos „Lazio“ ir Bergamo „Atalanta“ ekipos.

„Lazio“ rezultatu 3:1 palaužė „Empoli“ futbolininkus.

Tuo tarpu Bergamo „Atalanta“ ekipa rezultatu 2:1 tik pačioje rungtynių pabaigoje, per teisėjo pridėtą laiką, palaužė „Torino“ vienuolikę.