Sportas

2016.09.01 19:49

Į „Neptūną“ atvyko atakuojantis gynėjas J. Baronas

BNS 2016.09.01 19:49

Ketvirtadienį į Klaipėdą atvyko ir artimiausiu metu į „Neptūno“ treniruotes įsilies naujasis komandos legionierius 30-metis 191 cm ūgio atakuojantis gynėjas Jimmy`s Baronas.

Jis atvyko iš Bostono (JAV) – lėktuvu skrido per Kopenhagą (Danija) ir Palangą bei galiausiai automobiliu pasiekė ir Klaipėdą.

Kai tik amerikietis pereis medicininę patikrą, galės įsijungti į „Neptūno“ treniruotes. Taigi, „Neptūnas“ jau treniruosis ir ruošis oficialioms sezono rungtynėms visos sudėties.

Priminsime, kad Jimmy`s Baronas per savo karjerą yra laimėjęs Europos taurę (2013 m.) su Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda.

„Tai toks žaidėjas, kokio mes ir ieškojome – puikus snaiperis ir sukaupęs daug patirties. Jau vien tai, kad jis žaidė pajėgiose Europos komandose ir savo trofėjų kolekcijoje turi iškovojęs Europos taurę, daug ką pasako. Džiaugiamės, kad mums į savo ekipą pavyko pasikviesti šį krepšininką. Tikimės, kad jis lengvai įsilies į mūsų komandą ir bus svarbi jos dalis“, – po sutarties pasirašymo sakė „Neptūno“ komandos vyr. treneris Dainius Adomaitis.

Amerikietis savo karjerą Europoje pradėjo, atstovaudamas Ispanijos San Sebastiano „Gipuzkoa“ komandai. Vėliau persikėlė į Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija), Romos „Virtus“ (Italija), Fuenlabrados „Baloncesto“ (Ispanija), Bandirmos „Banvit“ (Turkija). Paskutinį sezoną jis rungtyniavo Šarlerua „Spirou“ (Belgija) komandoje kartu su savo broliu Billy`u Baronu, kuris prieš kelis sezonus žaidė Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje.

Belgijoje Jimmy`s Baronas per 29 rungtynes aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 27 minutes, pelnydavo po 15,5 taško, dvitaškius mesdavo 58 proc. taiklumu (75/130), tritaškius – 39 proc. taiklumu (78/199).