Sportas

2016.08.30 18:35

Šešerius metus Lietuvos moterų krepšinio lygoje žaidusi „Utena“ pasitraukia

BNS2016.08.30 18:35

Iš Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) žemėlapio išnyko šešerius metus rungtyniavęs Utenos klubas.

Utenos rajono savivaldybė nusprendė skirti visą dėmesį ir rėmimą vyrų komandai „Juventus“ bei futbolo klubui „Utenis“, todėl moterų komanda stabo veiklą.

Pasak pranešimo, „Utenos“ klubas 2014–2015 metų sezone laimėjo LMKL aukso medalius ir iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurę. Praėjusiame sezone uteniškės pasipuošė LKF taurės sidabro medaliais, laimėjo LMKL reguliarųjį sezoną, o galutinėje rikiuotėje liko ketvirtos.

„Noriu padėkoti visiems rėmėjams, treneriams ir žaidėjoms, be kurių nebūtume iškovoję trofėjų ir debiutavę Europos taurėje. Ypatingai dėkojame sirgaliams, kurie itin gausiai lankė rungtynes ir visada jautėme jų paramą“, – sakė nuo 2013 metų „Utenos“ direktoriumi dirbęs Rolandas Jarutis.

2010–2013 metais „Utenai“ vadovavo ir jos vyriausiąja trenere buvo Sinilga Bartaševičiūtė.

Per pastaruosius dvejus metus „Utena“ šalies pirmenybėse buvo nepralenkiama pagal namų rungtynių lankomumą. Į klubo veiklą buvo įtrauktos jaunosios Utenos krepšininkės, „Utena“ ir LMKL kartu suorganizavo ne vieną renginį.

„Utenos“ marškinėlius vilkėjo tokios krepšininkės kaip Sandra Linkevičienė, Eglė Šulčiūtė, Rima Valentienė, Gabrielė Gutkauskaitė ar Eglė Šikšniūtė, o ekipą treniravo vienas geriausių šalies strategų Alfredas Vainauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt