2021.08.14 23:52

Messi stadione sirgaliams pristačiusi PSG išlaikė „Strasbourg“ ekipos testą

LRT.lt2021.08.14 23:52

Paryžiaus „Saint Germain“ ekipa „Ligue 1“ rungtynėse 4:2 galiausiai susitvarkė su „Strasbourg“ vienuolike.

Prieš prasidedant susitikimui aikštėje buvo pristatytas Lionelis Messi ir kiti klubo naujokai.

Pirmajame kėlinyje vaizdas aikštėje tikrai turėjo patikti L. Messi.

Jau 3-ią minutę pirmąjį PSG įvartį pelnė Mauro Icardi.

25-ą minutę po prasiveržimo pasižymėti spėjo ir Kylianas Mbappe, o trečiąjį Paryžiaus ekipos įvartį 27-ą minutę pelnė Julianas Draxleris.

Tačiau „Strasbourg“ ekipa norėjo sugadinti PSG šventę.

53-ią minutę pirmajį „Strasbourg“ įvartį pelnė Kevinas Gameiro, o jau 64-ą minutę „Strasbourg“ ekipą pavojingai arti prie PSG priartino Ludovicas Ajorque.

Nuo 81-os minutės raudoną kortelę gavus Aleksanderiui Djiku „Strasbourg“ žaidė mažumoje.

Tuo pasinaudojo ir 86-ą minutę viską išsprendė Pablo Sarabia, kuris įvartį pelnė po K. Mbappe rezultatyvaus perdavimo ir įtvirtino PSG pergalę.