2021.08.14 00:01

Ispanijos čempionatą „Valencia“ pradėjo pergalingai, Anglijoje – „Arsenal“ nesėkmė

LRT.lt2021.08.14 00:01

Ispanijoje ir Anglijoje penktadienį prasidėjo vietinių čempionatų pirmasis turas.

Ispanijoje pergalę iškovojo „Valencia“ futbolininkai, kurie savo sirgalių akivaizdoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Getafe“ klubą.

Įdomu tai, kad aikštės šeimininkai jau 3-ąją minutę liko mažumoje, kuomet prieš save raudoną kortelę išvydo Hugo Guillamonas.

Dar po aštuonių minučių „Valencia“ uždirbo 11 metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavo Carlosas Soleras.

„Getafe“ rungtynėse perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir kamuolį kontroliavo daugiau nei 70 procentų laiko, tačiau tai vaisių neatnešė. Dauguma „Getafe“ futbolininkų bandymų skriejo pro šalį, o nuo 76 minutės jie patys dėl antros geltonos kortelės neteko vieno žaidėjo.

Tuo tarpu Anglijoje Londono „Arsenal“ klubas startavo pralaimėjimu. „Arsenal“ išvykoje 0:2 (0:1) turėjo pripažinti „Brentford“ pranašumą.

Aikštės šeimininkai pasižymėjo 22 ir 73 minutėmis, o įvarčių autoriais tapo Sergi Canosas ir Christianas Noergaardas.