2021.08.10 23:52

Čempionų lygos atrankoje – dramatiška Dambrausko auklėtinių pergalė ir Arlauskio nesėkmė

LRT.lt2021.08.10 23:52

Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas sėkmingai įveikė trečiąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

Bulgarijos čempionai atsakomajame susitikime tik po 11 metrų baudinių serijos palaužė Pirėjo „Olympiakos“ futbolininkų pasipriešinimą. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:1). Pirmosios rungtynės Graikijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

Dvikova sėkmingiau prasidėjo „Olympiakos“ futbolininkams, kurie pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį. Tačiau po pertraukos V. Dambrausko kariauna labai greitai ne tik rezultatą išlygino, bet ir persvėrė.

Tiesa, dar po 10-ies minučių svečiai iš Graikijos pelnė įvartį. Per likusį pagrindinį laiką rezultatas daugiau nesikeitė, tad komandos turėjo žaisti pratęsimą. Jo metu „Olympiakos“ žaidė mažumoje, tačiau kiekybinės persvaros „Ludogorec“ išnaudoti nepavyko ir nugalėtojų likimą lėmė 11 metrų baudinių seriją.

Joje sėkmingiau pasirodė „Lugogorec“ futbolininkai, kurie neklydo nė karto, o „Olympiakos“ nesėkmingai atliko pirmus du savo bandymus.

Paskutiniame atrankos etape dėl bilieto į grupių etapą V. Dambrausko auklėtiniai susikaus su „Malmo“ klubu.

Tuo tarpu Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Klužo CFR klubas baigė savo pasirodymą Čempionų lygos atrankoje.

Rumunijos čempionai atsakomosiose rungtynėse 1:3 (1:3) nusileido Berno „Young Boys“ futbolininkams.

Pirmoji šių komandų akistata Rumunijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

Visi antradienio rezultatai:

Tiraspolio „Sheriff“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 1:0 (1:0), pirmas susitikimas 1:1

Prahos „Slavia“ – Budapešto „Ferencvaros“ 1:0 (1:0), pirmas susitikimas 0:2

Donecko „Šachtar“ – „Genk“ 2:1 (1:0), pirmas susitikimas 2:1

„Midtjylland“ – Eindhoveno PSV 0:1 (0:0), pirmas susitikimas 0:3

„Monaco“ – Prahos „Sparta“ 3:1 (0:0), pirmas susitikimas 2:0

Berno „Young Boys“ – Klužo CFR 3:1 (3:1), pirmas susitikimas 1:1

Razgrado „Ludogorec“ – Pirėjo „Olympiakos“ 2:2 (0:1), 11 metrų baudinių serija 4:1, pirmas susitikimas 1:1

Glazgo „Rangers“ – „Malmo“ 1:2 (1:0), pirmas susitikimas 1:2