Sportas

2016.08.25 20:25

Monake ištraukti UEFA Čempionų lygos grupių varžybų burtai

DELFI.lt2016.08.25 20:25

Rugpjūčio 25-ą dieną ketvirtadienį Monake ištraukti prestižiškiausio Europos futbolo klubų turnyro UEFA Čempionų lygos grupių varžybų burtai. Pagrindinėse Čempionų lygos varžybose iš viso dalyvaus 32-i Senojo žemyno komandos, kurios buvo suskirstytos į aštuonias grupes po keturias ekipas.

Prieš tai klubai buvo suskirstyti į krepšelius pagal reitingą ir pajėgumą. Pirmą krepšelį sudarė esami turnyro nugalėtojai ir septynių stipriausių Senoj žemyno lygų čempionai, o į kitus tris klubai buvo padalinti pagal UEFA reitingo koeficientus.

Grupių sudėtys:

A grupė: „Paris Saint Germain“ (Prancūzija), Londono „Arsenal“, „Basel“ (Šveicarija) ir Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija).

B grupė: Lisabonos „Benfica“ (Portugalija), „Napoli“ (Italija), Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) ir Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija).

C grupė: „Barcelona“ (Ispanija), „Manchester City“ (abu Anglija), Moenchengladbacho „Borussia“ (Vokietija) ir Glazgo „Celtic“ (Škotija).

D grupė: Miuncheno „Bayern“ (Vokietija), Madrido „Atletico“ (Ispanija), „PSV Eindhoven“ (Olandija) ir „Rostov“ (Rusija).

E grupė: Maskvos CSKA (Rusija), Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija), Londono „Tottenham“ (Anglija) ir „Monaco“ (Prancūzija).

F grupė: Madrido „Real“ (Ispanija), Dortmundo „Borussia“ (Vokietija), Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) ir Varšuvos „Legia“ (Lenkija).

G grupė: „Leicester City“ (Anglija), „Porto“ (Portugalija), „Brugge“ (Belgija) ir „Copenhagen“ (Danija).

H grupė: Turino „Juventus“ (Italija), „Sevilla“ (Ispanija), „Lyon“ (Prancūzija) ir Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija).

Rusijos ir Ukrainos klubai nepateko į vieną grupę. Primename, kad traukiant burtus į vieną grupę taip pat negalėjo patekti ekipos iš tos pačios šalies asociacijos.

UEFA Čempionų lygos finalas numatytas 2017 metų birželio 3-ią dieną Velso sostinėje Kardife.