Sportas

2016.08.25 13:07

L. Grigelis Italijoje su žemės drebėjimu prasilenkė

LRT.lt2016.08.25 13:07

„ATP Challenger“ serijos turnyre Italijoje šią savaitę žaidžiantis Lietuvos tenisininkas Laurynas Grigelis sako prasilenkęs su šią savaitę vidurio Italiją sukrėtusiu žemės drebėjimu. Atrankos varžybose tris varžovus įveikęs lietuvis išgyvena, kad pirmame pagrindinių varžybų rate jam nepavyko kiek rimčiau pasipriešinti Argentinos tenisininkui Leo Mayeriui, kuris praėjusių metų vasarą užėmė 21-ą ATP reitingo vietą.  

Lietuvis prisipažįsta mintimis vis dažniau nuklystantis ir artėjantį Daviso taurės mačą prieš Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę, rašoma pranešime spaudai.

– Mačas prieš Leo Mayerį nesusiklostė taip, kaip norėjai.

– Visų pirma turiu pasakyti, kad iš visų atranką įveikusių tenisininkų gavau patį pajėgiausią varžovą. Patekti tarp trisdešimties geriausių pasaulio tenisininkų gali tikrai tik labai talentingi žaidėjai. Todėl buvo įdomu išbandyti jėgas su juo.

Nežinau, ar vakar galėjau laimėti, tačiau tikrai galėjau sužaisti geriau. Nors tai, kad kitoje tinklo pusėje yra stipresnis varžovams nei tie, su kuriais dažniausiai tenka susidurti, buvo juntama: jis darė mažiau klaidų, žaidė agresyviau tuomet, kai labiausiai reikėjo, nesitraukė toli už galinės linijos.

Bet šiaip turnyru esu patenkintas. Sužaidžiau tris neprastus mačus kvalifikacijoje, o dvejetų varžybos man dar tęsiasi.

– Rugsėjo viduryje matysime tave Vilniuje, „Daviso taurės“ varžybose. Kur žaisi iki tol?

– Dalyvausiu dvejuose „Futures“ serijos turnyruose Rumunijoje, po kurių keliausiu tiesiai į Vilnių.

– Ar mintys apie artėjančią „Daviso taurės“ dvikovą prieš bosnius jau aplanko?

– Taip, labai laukiu šio susitikimo. Galbūt kai kam netikėtai mes ir vėl kovosime dėl patekimo į aukštesnę šių varžybų grupę. Manau, kad tai tikrai geras pasiekimas mūsų komandai ir įrodymas, kad prieš dvejus metus iškovotas bilietas į pirmą „Daviso taurės“ varžybų grupę nebuvo atsitiktinumas.

Priešininkai – Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė – bus stiprūs. Jų lyderiai Damiras Džumhuras ir Mirza Basičius yra labai pajėgūs tenisininkai. Bet mes žaisime namie, tikiuosi, gausiai palaikomi savų sirgalių. „Daviso taurės“ varžybose jau ne kartą įrodėme, kad galime nugalėti ir aukštesnį reitingą turinčius priešininkus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.