Sportas

2021.08.05 16:48

Po rungtynių FIBA žinutę pasiuntęs Dončičius vėliau nurimo: pralaimėjome ne dėl teisėjų

Paulius Cubera, LRT.lt iš Tokijo2021.08.05 16:48

Piktas Luka Dončičius po pralaimėto olimpinių žaidynių pusfinalio žengdamas per zoną, kurioje žaidėjus gali kalbinti žurnalistai rėkė „FIBA is happy“ (FIBA yra laiminga), taip tarsi priekaištaudamas rungtynių teisėjams už epizodą ketvirtajame kėlinyje, kai buvo neįskaitytas Jaka Blažičiaus metimas, o piktas slovėnas dar gavo ir techninę pražangą. Vis dėlto slovėnų lyderis vėliau atlyžo ir teisėjų dėl nesėkmės nekaltino.

„Visi matė rungtynes, galiu pasakyti, kad labai didžiuojuosi šia komanda, visi atidavė 100 procentų. Sunkiai dirbome du mėnesius, atidavėme viską. Didžiuojuosi vaikinais, bet turime sužaisti dar vieną finalą, mes tikrai nepasiduosime, ne to čia atvažiavome“, – po mačo sakė slovėnų lyderis.

Paklaustas apie savo žinutę FIBA, slovėnas nuo klausimo bandė išsisukti, tačiau dar kartą paklausus, ką mano apie rungtynių teisėjus L. Dončičius jų dėl nesėkmės nekaltino.

„Ne, manęs neklauskite tokių klausimų, visi mato situacijas savaip. Mes patys pralaimėjome rungtynes, žaidėme gerai, bet nepasinaudojome paskutiniu šansu“, – sakė L. Dončičius vis dėlto pasakęs, kad būtent tame J. Blažičiaus epizode teisėjas padarė klaidą.

16 taškų pelnęs ir 18 rezultatyvių perdavimų atlikęs L. Dončičius paskutinėje varžovų atakoje sugriebė dešimtąjį atšokusį kamuolį, taip užfiksuodamas ir pirmąjį savo trigubą dublį olimpinėse žaidynėse. Vis dėlto slovėnas dar sykį nesureikšmino savo pasirodymo

„Mes pralaimėjome rungtynes, man nerūpi mano pasirodymas“, – teigė L. Dončičius.

Slovėnijos rinktinės treneris Aleksandras Sekuličius po mačo irgi gyrė savo komandą, nepaisant pralaimėjimo: „Aš didžiuojuosi savo vyrukais, savo žaidėjais, kaip jie atidavė širdis aikštėje. Nors mums trūko ūgio, trūko raumenų kovoti su jais. Padarėme kelias klaidas, tačiau negaliu kaltinti nė vieno žaidėjo, jie žaidė iš visos širdies. Krepšinis yra toks žaidimas, gaila, bet šiandien į finalą keliauja Prancūzija.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.