2021.08.05 09:37

Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Venčkauskaitė pradėjo savo kovas olimpinėse žaidynėse

LRT.lt2021.08.05 09:37

Ketvirtadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse startavo šiuolaikinės penkiakovės varžybos, kuriose pasirodo trys Lietuvos atstovai – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė ir Justinas Kinderis.

7 val. Lietuvos laiku prasidėjusioje fechtavimo rungtyje Lietuvos atstovės L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir G. Venčkauskaitė užėmė atitinkamai 25-ąją ir 34-ąją vietas.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė iš 35 fechtavimosi dvikovų laimėjo 15 ir pralaimėjo 20. Šis pasirodymas jai atnešė 190 taškų.

G. Venčkauskaitės sąskaitoje – 12 pergalių ir 23 pralaimėjimai (17 taškai).

Kitos moterų penkiakovės rungtys – plaukimas, jojimas bei kombinuotas bėgimas su šaudymu – vyks penktadienį.

10:30 val. startuos vyrai. Lietuvai vyrų tarpe atstovauja Justinas Kinderis.

Vyriškių likusios rungtys ir medalių likimas paaiškės šeštadienį.