Sportas

2021.08.04 14:03

Simone Biles atskleidė, kad žaidynių metu netikėtai mirė jos teta

LRT.lt2021.08.04 14:03

Nemažą dalį olimpinių žaidynių dėl psichologinės sveikatos praleidusi JAV gimnastikos superžvaigždė Simone Biles grįžo varžytis ir paskutinėje rungtyje ant buomo iškovojo bronzos medalį.

Po bronzinio pasirodymo S. Biles prakalbo ir apie kitą skaudų momentą, kuris sutrikdė ją žaidynių metu.

„Prieš dvi dienas mano teta netikėtai mirė ir tai buvo tas dalykas, kurio aš tikrai nesitkėjau žaidynių metu. Galų gale reikia susimąstyti, ką sakote internete, nes jūs net neįsivaizduojate, ką atletams reikia patirti“, – kalbėjo CNN cituojama S. Biles.

Atletė praleido net keletą asmeninių rungčių ir paaiškino, kaip vyko visas procesas.

„Kiekvieną dieną mane vertino gydytojai, tuomet turėjau dvi sesijas su sporto psichologu, kas man padėjo išlikti ramesnei. Man leido pasirodyti rungtyje ant buomo, nors dar naktį prieš negalvojau, kad man leis pasirodyti“, – teigė CNN cituojama gimnastė.

Tai buvo pirmasis S. Biles startas po to, kai ji pasitraukė iš komandinės rungties finalo varžybų metu atlikusi atraminį šuolį.

Iš pradžių buvo skelbiama, kad sportininkė pasitraukė dėl medicininių priežasčių, tačiau vėliau pati sportininkė atskleidė tikrąją pasitraukimo iš varžybų priežastį.

„Po tokio pasirodymo, kurį parodžiau, nenorėjau tęsti. Aš turiu galvoti apie savo psichologinę sveikatą.

Turime saugoti savo mintis, savo kūnus ir nebandyti daryti to, ko iš mūsų reikalauja pasaulis. Aš savimi nepasitikiu taip stipriai, kaip anksčiau. Galbūt tai amžiaus įtaka. Buvo keletas dienų, kai visi tau rašo per „Twitter“ ir tu jauti pasaulio svorį ant savo pečių.“, – vėliau kalbėjo BBC cituojama S. Biles.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.