Sportas

2021.08.04 10:34

Marozaitė ir Krupeckaitė neprasibrovė į keirino rungties ketvirtfinalį

atnaujinta 11.28
LRT.lt2021.08.04 10:34

Dviratininkės Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė startavo asmeninėje keirino rungtyje Idzu velodrome. Dviratininkės į ketvirtfinalius bandė patekti per paguodos lenktynes, tačiau abiejoms to padaryti nepavyko.

Keirino rungtyje (8 ratai) dviratininkai startuoja paskui elektriniu dviračiu ar motoroleriu važiuojantį lyderį, užimdami burtų tvarka nustatytas pozicijas, ir negali jo lenkti. Kai greitis pasiekia 45 km per val., lyderis pasitraukia ir sportininkės pradeda sprintą.

Pirmoji iš lietuvių atrankos lenktynėse pasirodė M. Marozaitė.

Burtų tvarka lietuvė startavo pirmoje pozicijoje, tačiau prasidėjus spurtui ir likus dviem ratams lietuvė prarado pozicijas, o artėjant prie finišo liko paskutinėje šeštoje vietoje.

Nuo savo važiavimo lyderės Lea Friedrich M. Marozaitė atsiliko 1,364 sek.

Paguodos lenktynes M. Marozaitė pradėjo trečia. Prasidėjus sprintui lietuvė krito į ketvirtą poziciją, vėliau krito į paskutinę ir į ketvirtfinalius nepateko.

Paguodos lenktynėse M. Marozaitė nuo lyderės atsiliko 1,241 sek.

S. Krupeckaitė po burtų pradėjo atrankos lenktynes ketvirtoje pozicijoje. Prasidėjus sprintui ir likus dviem ratams lietuvė krito į paskutinę vietą ir finišavo šešta.

Nuo lyderės S. Krupeckaitė atsiliko 1,093 sek.

Paguodos lenktynėse S. Krupeckaitė startavo antroje pozicijoje. Prasidėjus sprintui S. Krupeckaitė krito į trečią poziciją, atsikovojo antrą vietą, tačiau paskutiniame rate krito į trečią vietą ir nesugebėjo prasibrauti į ketvirtfinalį.

Paguodos lenktynėse S. Krupeckaitė nuo lyderės atsiliko 0,554 sek.

Jau penktose olimpinėse žaidynėse startuojanti S.Krupeckaitė yra 2010 m. šios rungties pasaulio, 2012 m. Europos ir 2019 m. Europos žaidynių čempionė. 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse ji keirine užėmė septintąją vietą, o 2016 m. Rio de Žaneire buvo dvylikta, rašo LTOK.lt.

Dvi greičiausios kiekvieno važiavimo dviratininkės pateko tiesiai į ketvirtfinalį.

LRT.lt primena, kad komandinio sprinto rungtyje lietuvės užėmė 5-ą vietą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.