2021.08.04 07:43

Auksinės Tokijo žaidynės amerikietei: McLaughlin pagerino jai pačiai priklausiusį pasaulio rekordą

LRT.lt2021.08.04 07:43

JAV lengvaatletė Sydney McLaughlin pagerino jai pačiai priklausiusį pasaulio 400 m barjerinio bėgimo rekordą ir laimėjo aukso medalį Tokijo žaidynėse.

Amerikietė distanciją įveikė per 51,46 sek., pagerino pasaulio rekordą ir aplenkė šios distancijos buvusią olimpinę čempionę Dalilah Muhammad.

S. McLaughlin prieš tai pasaulio rekordą pagerino birželį. Sportininkė JAV vykusiose lengvosios atletikos varžybose 400 m nubėgo per 51,90 sek. ir tapo pasaulio rekordininke.

Anksčiau 400 m barjerinio bėgime rungties istorijoje jokia kita moteris nebuvo kirtusi finišo linijos greičiau nei per 52 sek.

Antroje vietoje liko amerikietė D. Muhammad, kuri taip pat bėgo greičiau nei buvęs pasaulio rekordas, o bronza atiteko Nyderlandų sportininkei Femke Bol.