2021.08.03 23:57

Čempionų lygos atrankoje – identiški Dambrausko ir Arlauskio klubų pasirodymai

LRT.lt2021.08.03 23:57

Antradienį prasidėjo UEFA čempionų lygos trečiojo atrankos etapo kovos. Jos identiškai susiklostė lietuviams – treneriui Valdui Dambrauskui ir vartininkui Giedriui Arlauskiui.

Išvykoje žaidusi V. Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorec“ tik pačioje dvikovos pabaigoje išleido pergalę prieš poros favorite laikomą Pirėjo „Olympiakos“ – 1:1 (0:0).

Rungtynių pradžioje varžovų spaudimą atlaikyti turėję Bulgarijos čempionai vėliau įsidrąsino ir pradėjo regzti pavojingas atakas.

„Ludogorec“ į priekį įsiveržė 50-ąją minutę. „Olympiakos“ vartus baudos smūgiu nuginklavo Kirilas Despodovas. Graikai po įvarčio kilo į šturmą, su kuriuo kurį laiką sėkmingai tvarkėsi svečiai.

Visgi 87-ąją minutę „Olympiakos“ pasiekė savo – Aguibou Camara įmušė išlyginamąjį įvartį. Per pridėtą laiką „Ludogorec“ turėjo idealią progą susigrąžinti persvarą, tačiau tas pats K. Despodovas, įveikęs vartininką, iš tolimos distancijos į tuščius vartus smūgiavo netiksliai.

Atsakomąsias rungtynes V. Dambrausko auklėtiniai žais savo stadione. Įveikus šį etapą, nuo Čempionų lygos grupės varžybų „Ludogorec“ skirtų tik vienas etapas – atkrintamosios.

Arti pergalės pirmajame susitikime buvo ir Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužo CFR. Rumunijos čempionai namuose tik pačioje pabaigoje išleido pergalę prieš Berno „Young Boys“ – 1:1 (1:0).

Klužo ekipa į priekį įsiveržė dar 4-ąją minutę. G. Arlauskis sausus vartus išsaugojo iki pat pridėto laiko antrajame kėlinyje.

CFR klubo gerbėjus 93-ąją minutę nuliūdino Vicentas Sierro. G. Arlauskis atrėmė baudos smūgį, tačiau V. Sierro pirmasis suskubo prie kamuolio ir jį nukreipė į vartus.

Atsakomosios rungtynės Šveicarijoje įvyks kitą antradienį.