Sportas

2021.08.03 20:46

„Tottenham“ žvaigždės protestas – praleido antrą treniruotę iš eilės

LRT.lt2021.08.03 20:46

Anglijos rinktinės futbolo žvaigždė Harry Kane`as protestuoja prieš savo paties klubą. Žiniasklaida praneša, kad 28-erių metų puolėjas antrą dieną iš eilės nepasirodė Londono „Tottenham“ klubo treniruotėje.

H. Kane`as pirmadienį turėjo prisijungti prie „Tottenham“ komandos ir pradėti pasiruošimą naujajam sezonu.

Dar vasaros pradžioje pasirodė pranešimų, kad H. Kane`as svarstys galimybę palikti „Tottenham“. Jo paslaugomis šiuo metu domisi abu Mančesterio klubai – „United“ ir „City“.

Daugiau nei 100 mln. svarų sterlingų suma vertinamas puolėjas su „Tottenham“ turi dar trejus metus galiojančią sutartį, tačiau jo planus likti komandoje pakoregavo rezultatai, kurie netenkina į aukščiausios prabos titulus nusitaikiusį žaidėją.

Kaip praneša „Sky Sports“, H. Kane`as, atsisakydamas atvykti į pirmas dvi treniruotes, norėjo parodyti, kad jo intencijos išvykti yra visiškai rimtos. Prie komandos jis žada prisijungti trečiadienį, tačiau ketinimai išliks tie patys.

H. Kane`as yra „Tottenham“ klubo auklėtinis. Iš viso komandoje puolėjas yra sužaidęs 336 rungtynes, įmušęs 221 įvartį, tačiau neiškovojęs nė vieno trofėjaus.

Daugiausiai susidomėjimo H. Kane`u rodo „Manchester City“ klubas, tačiau jie šiuo metu orientuojasi į kitą Anglijos rinktinės žaidėją – Jacką Grealishą, už kurį gali tekti pakloti 100 mln. svarų.

H. Kane`as neatmestų galimybės išvykti į užsienį, tačiau ne Anglijoje rungtyniaujantys Europos grandai išgyvena finansiškai sudėtingus laikus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.