2021.08.03 16:58

Asensio šūvis iki pratęsimo pabaigos likus 5 minutėms nutiesė Ispanijai kelią į finalą

LRT.lt2021.08.03 16:58

Ispanijos rinktinė peržengė olimpinio futbolo turnyro šeimininkų barjerą ir šeštadienį dėl aukso susikaus su Rio de Žaneiro žaidynių čempionais.

Marco Asensio įvartis 115-ąją minutę nulėmė ispanų pergalę prieš Japoniją – 1:0 (0:0).

Ispanai didžiąją rungtynių dalį dominavo su kamuoliu, tačiau progų susikūrė ir vieni, ir kiti.

Po 90 minučių švieslentėje vis dar degė du nuliai, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą. Kai jau atrodė, kad išvysime 11 metrų baudinių seriją, žodį tarė po keitimo aikštėje pasirodęs Madrido „Real“ saugas M. Asensio.

Prieš kelis metus vienu talentingiausių futbolininkų Europoje laikytas M. Asensio, sulaukęs perdavimo į baudos aikštelę, sau patogia kaire koja paleido kamuolį į Japonijos vartų kampą ir padovanojo pergalę bei medalius Ispanijos rinktinei.

Dėl aukso ispanai susigrums su Brazilijos rinktine, kuri antradienį į finalą prasibrovė po 11 metrų baudinių serijos.

Japonijos rinktinė kovoje dėl bronzos medalių susikaus su Meksika.

Priminsime, kad olimpinėse žaidynėse varžosi futbolininkai, kuriems nėra sukakę daugiau nei 23-eji. Tik trims žaidėjams nėra taikoma amžiaus riba.