2021.08.03 16:38

Argentiniečius sutriuškinę australai pusfinalyje susigrums su JAV

LRT.lt2021.08.03 16:38

Olimpiniame krepšinio turnyre paaiškėjo paskutiniai pusfinalio dalyviai. Jais tapo pasaulio vicečempionams šansų nepalikę Australijos krepšininkai.

Australai kovoje dėl patekimo į pusfinalį 97:59 (18:22, 21:11, 21:15, 37:11) sutriuškino Argentinos rinktinę.

Olimpinių žaidynių finale dar niekada nežaidę ir medalio neturintys australai pusfinalyje susigrums su turnyro favoritais JAV krepšininkais.

Kitame pusfinalyje dėl patekimo į finalą susikaus Slovėnija su Prancūzija. Abu susitikimai įvyks rugpjūčio 5-ąją dieną.

Argentina solidžiai pradėjo rungtynes ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 22:18. Visgi antrajame ketvirtyje australai įsižaidė tiek puolime, tiek gynyboje ir persvėrė rezultatą savo naudai – 39:33.

Po pertraukos australai savo pranašumą padidino dar 6 taškais (60:48), o ketvirtajame kėlinyje varžovus pervažiavo tarsi volu – 37:11. Paskutiniajame ketvirtyje spurtavę australai laimėjo 38 taškų skirtumu – 97:59.

Rezultatyviausiai pasirodė Patty Millsas, įmetęs 18 taškų. Dar 12 taškų pridėjo Matisse`as Thybulle ir Jockas Landale`as. Argentiniečių gretose 16 taškų įmetė Nicolas Laprovittola.

Tašką rinktinėje dedantis 41-erių Luisas Scola žaidė 25 minutes ir pasižymėjo 7 taškais.

Australija: Patty Millsas 18, Matisse`as Thybulle ir Jockas Landale`as po 12, Joe Inglesas 11, Nickas Kay 10 (10 atk. kam.).

Argentina: Nicolas Laprovittola 16, Gabrielis Deckas 12 (10 atk. kam.), Facundo Campazzo 9 (6 kld.).