2021.08.03 13:10

Prancūzija po dramatiškos kovos įveikė italus ir pusfinalyje susikaus su Slovėnija

LRT.lt2021.08.03 13:10

Olimpiniame krepšinio turnyre paaiškėjo trečioji pusfinalio dalyvė.

Ja tapo Prancūzijos rinktinė, kuri ketvirtfinalyje 84:75 (20:25, 23:17, 21:12, 20:21) nugalėjo Italijos krepšininkus.

Pusfinalyje prancūzai susikaus su vokiečius eliminavusia Slovėnija su Luka Dončičiumi priešakyje.

Rungtynės tarp italų ir prancūzų susiklostė itin dramatiškai. Trečiajame kėlinyje prancūzai vienu metu jau turėjo dviženklę persvarą ir atrodė, kad perlaužė dvikovos eigą.

Tačiau jėgų atsitiesti radę italai ketvirtojo kėlinio viduryje išlygino rezultatą (66:66).

Per likusį laiką kova užvirė taškas į tašką. Po Danilo Gallinari tritaškio likus žaisti dvi minutes rezultatas vėl buvo lygus, tačiau kitos atakos metu Thomas Heurtelis smeigė tolimą metimą – 76:73.

Likus žaisti 51 sekundę D. Gallinari baudų metimais priartino italus iki 3 taškų – 75:78. Kitos atakos metu Rudy Gobertas surado skylę Italijos gynyboje ir galingu dėjimu padidino prancūzų pranašumą iki 5 taškų.

Italai vėliau prametė savo metimą iš tolį ir dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau užtikrintai žaidusi Prancūzija iškovojo pergalę.

Italija: Simone Fontecchio 23, Danilo Gallinari 21, Achille Polonara 15 taškų.

Prancūzija: Rudy Gobertas 22, Evanas Fournier 21, Nicolas Batumas 15, Thomasas Heurtelis 10 taškų.

Pusfinaliai bus žaidžiami rugpjūčio 5 dieną.