Sportas

2021.08.03 09:45

Netikėta žinia – dviračių treke Tokijo žaidynėse startuos dar viena lietuvė

atnaujinta 11.46
LTOK.lt2021.08.03 09:45

Įsibėgėjus Tokijo olimpinėms žaidynėms paaiškėjo, kad svarbiausiose pasaulyje sporto varžybose startuos ir treko dviratininkė Olivija Baleišytė, rašo LTOK.lt.

Tarptautinės dviračių federacijos kvietimas priimti likusią kvotą ir vykti į Japoniją Lietuvos tautinį olimpinį komitetą (LTOK) pasiekė sekmadienį.

„Mūsų žiniomis, vienas iš kelialapį turėjusių nacionalinių olimpinių komitetų vietos atsisakė, todėl ji buvo pasiūlyta pirmai už brūkšnio likusiai Lietuvai.

Situacija – labai panaši į tą, su kuria susidūrėme dėl vyrų porinės keturvietės. Laiko labai mažai, o procedūra sudėtinga: turėjome aktyvuoti akreditaciją, gauti leidimą jai įvažiuoti į šalį, o pati sportininkė turėjo spėti atlikti du COVID-19 testus. Laimė, viskas sklandžiai pavyko ir O. Baleišytė jau netrukus išvyks į Tokiją“, – sakė LTOK Olimpinio sporto direkcijos vadovas Einius Petkus.

O. Baleišytė rugpjūčio 8 dieną startuos dviračių treko moterų daugiakovės (omniume) varžybose.

„Nežinau, sunku rasti žodžius. Norisi pasakyti ir tuo pačiu beprotiškai daug, ir tuo pačiu nieko. Nes, tiesiog, aš važiuoju į olimpines žaidynes, svajonės išsipildymas“, – LRT TELEVIZIJAI teigė sportininkė.

Likus kelioms dienoms iki varžybų į Tokiją atvyko ir vyrų porinė keturvietė. Kelialapis lietuviams atiteko po to, kai Rusijos komanda atsisakė vietos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.