Sportas

2021.08.03 09:02

Sunkiaatletis Šidiškis apie debiutą olimpinėse žaidynėse: kūnas šiandien neklausė

atnaujinta 15.40
LRT.lt2021.08.03 09:02

Antradienį Tokijo olimpinėse žaidynėse debiutavo sunkiaatletis Arnas Šidiškis.

Svorio kategorijos iki 109 kg B grupės varžybos lietuvis tarp penkių varžovų užėmė 3 vietą.

Dar 9 sportininkai kovojo A finale, o po jo paaiškėjo, kad galutinė A. Šidiškio vieta yra 11-a.

„Šiaip viskas gerai, džiaugiuosi. Aišku, rezultatas nėra pats įspūdingiausias, bet įvykdžiau savo planą, nes esu bent jau dvyliktas. Priklausys nuo to, kaip sustartuos A grupė vakare. Šiaip nuotaika gera. Buvo tikslas patekti į dvyliktuką, kurį įvykdžiau, bet norėjau geresnio asmeninio rezultato, bet yra kaip yra. Truputėlį stabdė traumos ir gal kiek per vėlai patekau į olimpines žaidynes. Pritrūko šiek tiek laiko pasirengimui“, – po pasirodymo kalbėjo A. Šidiškis.

Lietuvis pirmuoju bandymu rovime iškėlė 151 kg svorį, o antruoju – 156 kg. Trečiasis bandymas su 160 kg nebuvo sėkmingas. Sportininkui rovimą pavyko atlikti, tačiau teisėjai jo neužskaitė.

„Aišku, gaila. Jaučiau, kad šiandien kūnas manęs neklausė. Kai iškėliau, jau jaučiau, kad alkūnės lenkiasi ir žinojau, kad greičiausiai neįskaitys“, – sakė sportininkas.

Stūmimo veiksmu lietuvis pirmuoju bandymu iškėlė 182 kilogramus, o antruoju – 187 kg. Trečiasis jo bandymas su 190 kg svorio taip pat nebuvo sėkmingas.

Realiai savo galimybes vertinęs A. Šidiškis tikino, kad aukščiau nei dvylikta vieta jis pakilti negalėjo: „Peržiūrėjau varžovų olimpinį ciklą, tai mačiau, kad negalėsiu. Net padaręs savo geriausią rezultatą, aš nebūčiau daugiau varžovų aplenkęs.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.