2021.07.31 16:33

Lenkų triumfas Tokijo olimpiniame stadione – iškovojo debiutinės rungties auksą

LRT.lt2021.07.31 16:33

Lenkijos lengvaatlečiai triumfuoja Tokijo olimpiniame stadione – iš dviejų moterų ir tiek pat vyrų sudaryta rinktinė laimėjo pirmą kartą olimpinėse žaidynėse surengtą mišrios estafetės 4x400 m bėgimo rungtį.

Lenkai distanciją įveikė per 3 min. 9,87 sek. ir tapo pirmaisiais šios rungties olimpiniais čempionais.

Lenkijos rinktinei šiame bėgime atstovavo Natalia Kaczmarek, Justyna Swiety-Ersetic, Karolis Zalewskis ir Kajetanas Duszynskis.

Lenkai tuo pačiu iki 2024-ųjų Paryžiaus olimpinių žaidynių tapo olimpiniais rekordininkais.

Antrąją vietą užėmė Dominikos Respublikos komanda, bronzą iškovojusius amerikiečius aplenkę tik viena šimtąja sekundės – 3 min. 10,22 sek.

Finale iš viso pasirodė devynių šalių atletai – be jau minėtų startavo Nyderlandai, Belgija, Didžioji Britanija, Jamaika, Airija ir Vokietija.

Įprastai finaluose varžosi aštuonios komandos, tačiau sąrašą teko praplėsti dėl amerikiečių, kurie vakar buvo diskvalifikuoti, o šiandien sugrąžinti į finalą.