2021.07.31 15:58

Olimpiniame futbolo turnyre paaiškėjo pusfinalio dalyviai: dramą išgyveno Ispanijos rinktinė

LRT.lt2021.07.31 15:58

Olimpiniame futbolo turnyre paaiškėjo pusfinalio poros. Ketvirtfinalyje arti sensacijos buvo Dramblio Kaulo Kranto rinktinė, kurią nuo pergalės prieš ispanus skyrė tik kelios minutės.

Ispanija po pratęsimo šventė pergalę rezultatu 5:2 (1:1), tačiau rungtynės turnyro favoritams galėjo pasibaigti kur kas liūdniau.

10-ąją minutę Ericas Bailly išvedė Afrikos atstovus į priekį, tačiau po 20 minučių išlyginamuoju įvarčiu atsakė ispanas Dani Olmo.

Likęs pagrindinis laikas priklausė ispanams, tačiau arčiau pergalės buvo Dramblio Kaulo Kranto žaidėjai. 91-ąją minutę Maxas Gradelis išvedė komandą į priekį ir, kaip atrodė tuomet, eliminavo ispanus iš turnyro.

Visgi žaibiška Ispanijos rinktinės trenerio reakcija išgelbėjo komandą – iškart po DKK rinktinės įvarčio į aikštę įleistas puolėjas Rafa Miras 93-ąją minutę įmušė išlyginamąjį įvartį ir išvedė komandas į pratęsimą.

Jo metu spindėjo tas pats R. Miras. 98-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Mikelis Oyarzabalis, o vėliau du įvarčius pridėjo ir „hat-tricku“ paisžymėjo R. Miras.

Kiti ketvirtfinaliai baigėsi Brazilijos, Meksikos ir Japonijos rinktinių triumfu. Brazilai 1:0 palaužė egiptiečius, meksikiečiai 6:3 nugalėjo Pietų Korėją, o japonai po 11 metrų baudinių serijos pranoko zelandus.

Pusfinaliai vyks rugpjūčio 3-ąją dieną. Pirmajame susitiks Ispanija su Japonija, antrajame – Brazilija su Meksika.