Sportas

2021.07.31 05:33

Simone Biles ir toliau nesivaržo – pasitraukė iš dviejų rungčių finalų

LRT.lt2021.07.31 05:33

JAV gimnastikos federacija praneša, kad viena didžiausių Tokijo olimpinių žaidynių žvaigždžių Simone Biles nesivaržys dar dviejuose finaluose. Ji praleis moterų atraminio šuolio ir įvairiaaukščių lygiagrečių rungtis.

24 metų sportininkė prieš žaidynes buvo įvardijama kaip galinti sukurti istoriją ir laimėti visus 5 aukso medalius, tačiau besivaržančią ją matėme tik kartą. S. Biles su komanda varžėsi atrankos varžybose, kur pateko į visų rungčių finalus, tačiau nusprendė sustoti.

Ji jau praleido komandinį finalą, kuriame JAV rinktinė iškovojo sidabrą, į priekį praleisdama ROK komandą. Individualių daugiakovės varžybų finale S. Biles irgi nesivaržė, o auksą laimėjo kita amerikietė Sunisa Lee.

Dabar pranešama, kad S. Biles praleis ir atraminio šuolio ir įvairiaaukščių lygiagrečių rungtis. Rio olimpinėse žaidynėse S. Biles pirmoje iš jų laimėjo auksą, antroje medalio neiškovojo.

Tokijuje atrankos varžybose atraminio šuolio rungtyje S. Biles užėmė penktąją vietą, įvairiaaukščių lygiagrečių – 10-ąją. Pastaroji rungtis sportininkės repertuare paprastai ir yra silpniausia.

Kol kas apie likusias dvi rungtis – laisvųjų pratimų ir buomo – nepranešama. Pirmoje Rio amerikietė tapo čempione, antroje – iškovojo bronzą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.