2021.07.30 13:03

Olimpinė sensacija – įspūdingai žaidęs Zverevas paliko be finalo Džokovičių

LRT.lt2021.07.30 13:03

Pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius liks be olimpinio aukso vyrų teniso vienetų turnyre. Serbijos teniso žvaigždė pusfinalyje nusileido vokiečiui Alexanderiui Zverevui (ATP-5) ir kovos tik dėl bronzos medalio.

Intriguojančiame pusfinalio mače A. Zverevas 1:6, 6:3, 6:1 nugalėjo pajėgiausią pasaulio tenisininką ir rugpjūčio 1-ąją kovos dėl olimpinio aukso.

Mačo pradžia N. Džokovičiui nieko blogo nežadėjo – pirmasis setas laimėtas triuškinančiu skirtumu 6:1.

Atrodė, kad A. Zverevas nėra pasirengęs sustabdyti pergalingą serbo žygį šiais metais, tačiau vokietis parodė tikrą charakterį. Antrąjį setą laimėjo 6:3, o lemiamą trečiąjį – 6:1. Trečiajame sete A. Zverevas naudojosi serbo neužtikrintumu ir laimėjo pirmus keturis geimus.

A. Zverevas finale dėl vienetų varžybų aukso susikaus su rusu Karenu Chačanovu, kuris savo pusfinalyje 6:3, 6:3 pranoko ispaną Pablo Carreno-Bustą.

Pastarasis dėl bronzos susikaus su N. Džokovičiumi, kuris šiais metais žaidė „Australian Open“, „French Open“ ir Vimbldono turnyrų finaluose bei juos laimėjo.

Tiesa, N. Džokovičius dar turės progą iškovoti auksą Tokijo žaidynėse – laukia mišrių dvejetų varžybos.