Sportas

2016.08.19 23:34

Ėjikė B. Virbalytė-Dimšienė 20 km įveikė 29-a

LRT.lt2016.08.19 23:34

Penktadienį Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse varžėsi trys Lietuvos ėjikės: 33 metų Neringa Aidietytė, 20-metė Živilė Vaiciukevičiūtė ir 31 metų Brigita Virbalytė-Dimšienė.

B. Virbalytė-Dimšienė po 10 km buvo 26-a, o Ž. Vaiciukevičiūtė – 62-a. N. Aidietytei startavus, jai sutraukė šlaunies raumenį ir sportininkė pasitraukė iš varžybų.

16 km atkarpą B. Virbalytė-Dimšienė įveikė 29-a, Ž. Vaiciukevičiūtė – 59-a.

Visą distanciją B. Virbalytė-Dimšienė taip pat nuėjo 29-a per 1 val. 35 min. 11 sek., o jos tautietė finišavo 56-a (1 val. 41 min. 28 sek.).

Pirmąją vietą, distanciją įveikusi per 1:28.35 val., iškovojo kinė Liu Hong.

N.Aidietytei

Skaitykite daugiau: http://sportas.lrytas.lt/startai/ejikiu-startas-n-aidietytei-trauma-varzybos-tesiasi.htm?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy
N.Aidietytei

Skaitykite daugiau: http://sportas.lrytas.lt/startai/ejikiu-startas-n-aidietytei-trauma-varzybos-tesiasi.htm?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

N. Aidietytei ir B. Virbalytei-Dimšienei tai yra jau antrosios olimpinės žaidynės. Brigita Londone finišavo 25-ta, Neringa – 38-ta. Ž. Vaiciukevičiūtė olimpietės duonos ragavo pirmą kartą.

Daugiausia buvo tikimasi iš B. Virbalytės-Dimšienės, praėjusių metų pasaulio čempionate iškovojusios septintąją vietą. O kokia pozicija ją būtų tenkinusi Rio de Žaneire?

„Sportininkas likus kelioms dienoms iki varžybų labiausiai nenori kalbėti apie konkrečius tikslus. Aš galiu pasakyti tikslą, kuris man iškeltas – 8-16 vietos. Šešioliktukas mane tikrai tenkintų. Čia mūsų startuos net 80. To nebuvo nei viename pasaulio čempionate, nei vienose olimpinėse žaidynėse. Žinau, kad po septintosios vietos praėjusių metų pasaulio čempionate man tikslai yra aukštesni. Pati juos sau keliu. Nes Londone užimta 25-oji vieta dabar manęs netenkintų“, – LTOK teigė B. Virbalytė-Dimšienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.