Sportas

2021.07.29 22:20

LRT trumpai. Baidarių ir kanojų irklavime – nelengvą kelią iki žaidynių nuėjęs Maldonis

Rokas Suslavičius, LRT.lt2021.07.29 22:20

Daugiau nei savaitę Tokijuje vykstančiose vasaros olimpinėse žaidynėse savo starto laukia dar vienas Lietuvos atstovas.

Rugpjūčio 4 dieną savo pasirodymą Japonijoje pradės vienintelis baidarių ir kanojų irklavimo atstovas Mindaugas Maldonis.

LRT.lt prieš Lietuvos olimpiečių startus kviečia susipažinti su šalies sportininkais.

30-mečiui sportininkui tai bus debiutas olimpinėse žaidynėse. Tiesa, jo kelias iki olimpinių žaidynių buvo tikrai nelengvas. Pradžioje M. Maldonis pelnė kelialapį Lietuvai į Tokijo olimpines žaidynes, o vėliau tarpusavio akistatose buvo pranašesnis už kolegą Artūrą Sėją.

Dviguba pergalė M. Maldoniui atvėrė duris į vasaros olimpines žaidynes.

Savo kovas Japonijoje M. Maldonis pradės rugpjūčio 4 dieną. Šią dieną vyks atrankos plaukimai ir ketvirtfinaliai.

Sėkmingai susiklosčius varžyboms, kova dėl medalių Lietuvos atstovo lauktų rugpjūčio 5 dieną, kuomet vyks pusfinalių ir finalų plaukimai.

„Vien tik patekimas į olimpines žaidynes yra didelio tikslo įgyvendinimas. Iš esmės, ką sau sakau – padaryti geriausia, ką galiu, ką galėsiu tą dieną. Toks yra tikslas.

Aišku, norisi kuo aukščiau pasirodyti, bet konkrečių vietų mūsų sporte neįmanoma įvardyti. Starto dieną matai, kaip atrodo varžovai, kaip atrodai ir jautiesi pats, tada gali spręsti, kur save galėtum įdėti. Kartais būna geriau, kartais būna blogiau nuo prognozių“, – jau atvykęs į Japoniją pasakojo M. Maldonis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.