2021.07.29 16:55

Argentiniečius įveikę ispanai užsitikrino vietą ketvirtfinalyje

LRT.lt2021.07.29 16:55

Ispanijos krepšinio rinktinė Tokijo olimpinėse žaidynėse pratęsė pergalingą žygį.

C grupės rungtynėse ispanai (2-0) 81:71 (20:25, 20:9, 21:19, 20:18) nugalėjo Argentinos (0-2) krepšininkus.

Ši pergalė garantavo Ispanijai kelialapį olimpinio turnyro ketvirtfinalį. Lemiamose rungtynėse ispanai dėl pirmosios vietos C grupėje sekmadienį susikaus su Slovėnijos rinktine.

Argentina kiek geriau pradėjo dvikovą, tačiau antrajame kėlinyje ispanai spurtavo 20:9 ir prieš pertraukė perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Ketvirtajame kėlinyje ispanai nutolo jau dviženkliu skirtumu ir savo persvarą išsaugojo iki susitikimo pabaigos.

Ispanus į pergalę vedė 26 taškus pelnęs Ricky Rubio. 10 pridėjo Sergio Llullas, 9 pelnė Victoras Claveras.

Argentinos gretose išsiskyrė 27 taškus pelnęs Nicolas Laprovittola, 10 įmetė Facundo Campazzo.