2021.07.29 09:25

Rungtynių pabaigoje uraganiškai atakavę slovėnai nušlavė Japonijos rinktinę

LRT.lt2021.07.29 09:25

Slovėnijos krepšinio rinktinė tęsia sėkmingą pasirodymą Tokijo žaidynėse. Ketvirtadienį slovėnai 116:81 (29:23, 24:18, 27:23, 36:17) sutriuškino šeimininkų Japonijos rinktinę.

Pirmasis kėlinys galėjo nustebinti japonų kovingumu, mat žaidynių šeimininkai nė karto neleido slovėnams atitrūkti didesniu skirtumu ir pirmąjį kėlinį baigė turėdami 6 taškų deficitą (29:23).

Antrajame kėlinyje Slovėnijos rinktinė padidino apsukas puolime ir į ilgąją pertrauką keliavo turėdama 12 taškų pranašumą (53:41).

Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, bet slovėnams pavyko padidinti savo pranašumą.

Visus reikalus Slovėnijos krepšininkai galutinai išsprendė ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Galinga atkarpa 30:10 užbaigę rungtynes slovėnai šventė jau antrą pergalę olimpiniame krepšinio turnyre.

Į pergalę Slovėnijos rinktinę vedė du krepšininkai.

Luka Dončičius pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Zoranas Dragičius pridėjo 24 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Japonijos rinktinės lyderiu tapo Rui Hachimura, kuris pelnė net 34 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

C grupėje Slovėnija su dviejomis pergalėmis rikiuojasi pirmoje vietoje ir jau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, o Japonija turėdama du pralaimėjimus - trečioje turnyrinės lentelės vietoje.