2021.07.28 23:06

„Žalgirio“ varžovas Europos lygos atrankoje – Dambrausko klubo barjero neįveikęs Slovėnijos čempionas

LRT.lt2021.07.28 23:06

Iš UEFA čempionų lygos atrankos pasitraukęs Vilniaus „Žalgiris“ sužinojo savo varžovą trečiajame Europos lygos atrankos etape. Juo tapo Valdo Dambrausko treniruojamai Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) komandai nusileidusi „Mura“ iš Slovėnijos.

Atsakomosiose Čempionų lygos atrankos rungtynėse „Ludogorec“ Slovėnijos čempionus namuose nugalėjo rezultatu 3:1 (1:0).

Pirmoji dvikova Slovėnijoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

V. Dambrausko „Ludogorec“ klubas trečiajame Čempionų lygos etape susigrums su Pirėjo „Olympiakos“. Po šio etapo iki grupių varžybų liks vienas žingsnis – atkrintamosios rungtynės.

Razgrado ekipa, kuriai yra iškeltas tikslas patekti į Čempionų arba Europos lygos grupės varžybas, puikiai pradėjo susitikimą – „Mura“ buvo nubausta jau 4-ąją minutę, pasižymėjus Pieros Sotiriou.

64-ąją minutę svečiai iš Slovėnijos atstatė lygybę, tačiau „Ludogorec“ nesutriko ir rungtynių pabaigoje iškovojo pergalę – po įvartį įmušė Elvis Manu ir Cauly Oliveira-Souza.

„Žalgiris“ kovą trečiajame Europos lygos atrankos etape pradės kitą ketvirtadienį. Pirmoji dvikova su „Mura“, įvyksianti rugpjūčio 5-ąją, bus žaidžiama svečiuose, o atsakomosios rungtynės rugpjūčio 12-ąją kelsis į Vilnių.

„Ludogorec“ su „Olympiakos“ susigrums rugpjūčio 3-ąją arba 4-ąją dieną.

Kiti rezultatai

Į trečiąjį Čempionų lygos etapą kelią prasiskynė Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužo CFR (Rumunija), namuose 2:0 įveikusi „Lincoln Red Imps“ ekipą iš Gibraltaro. Pirmoji dvikova taip pat baigėsi Klužo klubo pergale 2:1.

G. Arlauskis vartus gynė visas 90 minučių.

Kitame etape CFR klubas susitiks su „Young Boys“ iš Šveicarijos.

Į kitą etapą taip pat žengė „Sherriff Tiraspol“ (Moldavija), Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija), Eindhoveno PSV (Nyderlandai), Herningo „Midtjylland“ (Danija), Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) ir Prahos „Sparta“ (Čekija).