2021.07.28 16:55

Fournier vedami prancūzai nepaliko šansų Čekijos rinktinei

LRT.lt2021.07.28 16:55

Prancūzijos krepšinio rinktinė tęsia pergalingą žygį Tokijo olimpinėse žaidynėse. A grupės lyderiai 97:77 (22:28, 29:12, 26:16, 20:21) sutriuškino Čekijos komandą.

Tai buvo antra Prancūzijos pergalė iš tiek pat galimų. Pirmose rungtynėse Vincento Collet auklėtiniai nugalėjo amerikiečius.

Dvikova tarp Čekijos ir Prancūzijos prasidėjo itin rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Čekai po pirmojo kėlinio pirmavo 6 taškais – 28:22.

Čekų puolimas į Prancūzijos gynybos sieną atsimušė antrajame kėlinyje – 12:29. Įspūdingai puolime ir gynyboje sužaidę prancūzai į pertrauką nusinešė 11 taškų persvarą.

Trečiajame ketvirtyje prancūzai pranašumą padidino dar 10 taškų – 77:56. Ketvirtajame kėlinyje komandos jau liko sutvarkyti formalumus.

Prancūzus į pergalę vedė komandos lyderis Evanas Fournier, kuris įmetė 21 tašką (5/7 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Nando De Colo per 25 minutes pasižymėjo 17 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit.) ir 8 rezultatyviais perdavimais.

Čekų gretose išsiskyrė Janas Vesely, surinkęs 19 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 3 rez. perdavimus. Taip pat sėkmingai pasirodė Ondrejus Balvinas – 18 taškų ir 8 sugriebti kamuoliai.

Prancūzai pasirodymą grupėje užbaigs rungtynėmis su Iranu, o čekai laikys amerikiečių egzaminą.

Prancūzija: Evanas Fournier 21, Nando De Colo 17 (8 rez. perd., 4 kld.), Vincentas Poirier 14 (5 atk. kam.), Thomasas Heurtelis 11 (7 rez. perd., 4 kld.), Nicolas Batumas (5 atk. kam.) ir Timothe Luwawu-Cabarrotas po 9.

Čekija: Janas Vesely 19 (5 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld.), Ondrej Balvinas 18 (8 atk. kam., 3 blok.), Tomašas Satoransky (10 rez. perd.) ir Patrikas Auda po 14.