2021.07.28 13:58

Teterevkova užėmė 23 vietą, Schoenmaker pagerino olimpinį rekordą

LRT.lt2021.07.28 13:58

Trečiadienį savo pasirodymą olimpiniame baseine pratęsė Kotryna Teterevkova.

19-metė lietuvė stojo į kovą dėl antro bilieto į pusfinalį 200 m krūtine rungtyje. Vilnietė pirmajame atrankos plaukime distanciją įveikė per 2 min. 26,82 sek. ir jame užėmė 3-ąją vietą.

Tiesa, tokio lietuvės laiko patekti į pusfinalį neužteko. Bendroje įskaitoje K. Teterevkova užėmė 23-ąją vietą. Lietuvę nuo pusfinalio skyrė 2,55 sekundės.

Atrankoje geriausiai pasriodė Pietų Afrikos Respublikos atstovė Tatjana Schoenmaker. Jis nuotolį įveikė per 2 min. 19,16 sek. ir pagerino olimpinį rekordą. Iki pasaulio rekordo jai pritrūko vos 0,05 sekundės.

Iš karto po šios distancijos atrankos prie starto linijos stojo vyrai, kurie plaukė 200 m kompleksinu būdu. Danas Rapšys savo atrankos plaukime finišavo 7-as ir distanciją įveikė per 1 min. 59,9 sek.