Sportas

2021.07.27 19:50

Apmaudžius įvarčius praleidęs „Žalgiris“ baigė pasirodymą Čempionų lygoje

LRT.lt2021.07.27 19:50

Vilniaus „Žalgiris“ antradienį stojo į lemiamą atsakomąją dvikovą Čempionų lygos antrajame atrankos etape, tačiau teko pripažinti varžovų pranašumą.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai LFF stadione pralaimėjo 1:3 (0:1) „Ferencvaros“ klubui po itin apmaudžiai praleistų įvarčių.

Pirmasis susitikimas Vengrijoje baigėsi pralaimėjimu 0:2 (0:2).

Žalgiriečiai nuo pat pirmųjų minučių daugiau atakavo ir jiems priklausė kamuolio kontrolė. „Žalgiris“ kėlė vieną kampinio po kito, tačiau turimos persvaros įvarčiais paversti nepavyko. Galiausiai kampinių gausa atsisuko prieš juos pačius. „Ferencvaros“ po eilinio kampinio apsigynė, nuskubėjo į puolimą ir po „Žalgirio“ klaidų virtinės išsiveržė į priekį.

Antrajame kėlinyje vaizdas buvo panašus. „Žalgiris“ atakavo, kėlė kampinį ir praleido įvartį. Pastarasis sukėlė pasipiktinimo bangą LFF stadione, nes po kontakto su vartininku varžovų aikštės pusėje liko gulėti susižeidęs Nemanja Ljubisavljevičius.

Žaidimo nestabdė nei teisėjas, nei varžovai.

Kai jau atrodė, kad rezultatas aiškus, per teisėjo pridėtą laiką krito du įvarčiai: vienas į „Ferencvaros“ vartus, kitas į žalgiriečių.

Rungtynių eiga:

*****

90+4 min. Įvartis!!! Varžovai kitos atakos metu atsakė taip pat tiksliu smūgiu.

90+3 min. Įvartis!!! Žalgiriečiai pelno paguodos įvartį po pakelto kampinio. Tiksliai smūgiavo Djibrilis Diaw.

72 min. Įvartis!!! „Žalgiris“ kėlė kampinį, o po kontakto su vartininku ant vejos liko gulėti vienas iš žalgiriečių. Garbingo žaidimo principų nepaisę varžovai nuskubėjo į puolimą ir pelnė antrąjį įvartį.

51 min. Hugo Videmontas pakelė visus žiūrovus ant kojų, kuomet po S. Mikoliūno perdavimo jo smūgiuotas kamuolys nusileido ant vartų tinklo.

45 min. Po pirmojo kėlinio svečiai iš Vengrijos pirmauja 1:0.

44 min. Įvartis!!! Aštuntas „Žalgirio“ kampinis baigėsi klaidų virtine ir „Ferencvaros“ tiksliu smūgiu po greitos atakos.

25 min. „Žalgiris“ kol kas daugiau laiko praleidžia atakoje, o dar vieną progą smūgiu iš toli turėjo Jakubas Sylvestras.

11 min. „Žalgiris“ kėlė kelis kampinius iš eilės, o vienas iš jų baigėsi itin pavojingu Sauliaus Mikoliūno smūgiu iš toli.

2 min. „Žalgiris“ susikūrė ganėtinai pavojingą progą, tačiau Eddy Onazi smūgis skriejo pro šalį.

Startinės sudėtys:

*****

Iškritęs iš Čempionų lygos „Žalgiris“ savo kovas pratęs Europos lygos trečiajame atrankos etape. Jų varžovai paaiškės po trečiadienio „Mura“ bei Valdo Dambrausko treniruojamo Razgrado „Ludogorec“ klubo dvikovos. Pirmasis susitikimas tarp šių klubų Slovėnijoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis. „Žalgiris“ susitiks su poros pralaimėtoju.

„Ferencvaros“ kitame Čempionų lygos etape susitiks su Prahos „Slavia“ futbolininkais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.