2021.07.27 16:41

Latviai tęsia sėkmingą pasirodymą olimpinėje 3x3 krepšinio aikštėje: įveikė japonus ir pateko į pusfinalį

LRT.lt2021.07.27 16:41

Latvijos vyrų 3x3 krepšinio rinktinė toliau sėkmingai kovoja dėl olimpinio medalio – latviai ketvirtfinalyje įveikė Japonijos rinktinę.

Latviai rungtynėse išsiveržė nuo pat pradžių ir likus kiek daugiau nei 6 minutėms iki rungtynių pabaigos pirmavo 13:7.

Tiesa, likus 5-ioms minutėms japonai priartėjo prie latvių ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (17:15).

Tačiau galiausiai kantriai žaidę latviai priartėjo prie pergalės (20:18), o realizavę ir paskutinį baudos metimą pateko ir į pusfinalį.

Dėl medalių latviai žais jau rytoj – vyrų pusfinaliai prasidės 11:30 val. Lietuvos laiku. Savajame pusfinalyje latviai susitiks su Belgijos rinktine, kuriai latviai grupių etape jau pralaimėjo.

Kitame pusfinalyje kovos Rusijos olimpinio komiteto rinktinė, kuri susikaus su serbais.

Didysis vyrų 3x3 krepšinio finalas prasidės 16:25 val. Lietuvos laiku, o kova dėl bronzos įvyks 15:15 val.

Moterų 3x3 krepšinio pusfinaliuose susitiks JAV ir Prancūzijos krepšininkės, o kitame pusfinalyje kovos Rusijos olimpinio komiteto ir Kinijos krepšininkių komandos.