2021.07.27 09:16

Dar du etapus įveikusi buriuotoja Viktorija Andrulytė išlaiko 26-ąją poziciją

LRT.lt2021.07.27 09:16

Antradienį Japonijos vandenyse tęsėsi moterų „Laser Radial“ jachtų klasės varžybos, kuriose sportininkės turėjo įveikti po du plaukimus.

19-ąją vietą užėmė Lietuvos buriuotoja Viktorija Andrulytė, kuri bendroje įskaitoje išlaiko 26-ąją poziciją. Ji yra surinksi 108 baudos balus.

Penktajame plaukime V. Andrulytė finišą pasiekė 26-a, nors pradžioje plaukė 16-a.

Šeštajame plaukime, kuriame nuo lyderės atsiliko 2:50 min., V. Andrulytė finišavo 19-a.

„Laser Radial“ lydere tapo danė Anne-Marie Rindom, turinti 22 baudos balus. Už jos nugaros – švedė Josefin Olsson (34) ir olandė Marit Bouwmeester (35).

Trečiadienį buriuotojos ilsėsis, o ketvirtadienį ir penktadienį įveiks dar po du plaukimus. Po 10-ojo etapo finišo kovą dėl medalių tęs 10 pajėgiausių sportininkių.