Naujienų srautas

Sportas2016.08.18 10:36

JAV plaukikai įstrigo Brazilijoje

LRT RADIJAS, LRT.lt, BNS 2016.08.18 10:36

Du Jungtinių Valstijų plaukikai buvo sulaikyti lėktuve, kuriuo jie turėjo skristi namo. Brazilijos teismas uždraudė plaukikams Ryanui Lochtei ir Jamesui Feigenui palikti šalį, policijai kilus įtarimų dėl jų parodymų apiplėšimo byloje.

Praėjusią savaitę šie ir dar du Amerikos plaukimo rinktinės sportininkai pranešė, kad juos, važiuojančius taksi į olimpinį kaimelį, apiplėšė policininkais persirengę užpuolikai. Tačiau pareigūnai  pareiškė, kad plaukikų parodymai neatitinka vaizdo kamerų įrašų.

Tyrėjai taip pat teigia, kad  nesutampa ir jų parodymai. Tuo metu Brazilijos žiniasklaida praneša, kad vienas iš plaukikų – R. Lochte – jau paliko šalį dar prieš teismo paskelbtą draudimą tai padaryti. J. Feiganas dar greičiausiai yra Brazilijoje. Abu plaukikai olimpiadoje pelnė po aukso medalį.

Taip pat Jackas Congeris ir Gunnaras Bentzas buvo išvesdinti Brazilijos pareigūnų iš savo lėktuvo, turėjusio skristi į Jungtines Valstijas. Šie du sportininkai anksčiau tvirtino, kad buvo apiplėšti ginkluotų užpuolikų kartu su JAV plaukimo žvaigždėmis R. Lochte ir J. Feigenu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi