2021.07.26 19:36

Chaosas Tokijo žaidynėse: triatlono varžyboms sutrukdė valtis, tenisininkui žaidynės baigėsi dėl COVID-19

LRT.lt2021.07.26 19:36

Triatlono vyrų varžybų plaukimo rungties startas buvo pažymėtas absoliutaus chaoso – jam sutrukdė valtis.

Plaukimo rungčiai pasiruošę atletai išgirdę starto signalą nėrė į vandenį. Tiesa, tai padaryti sugebėjo tik pusė atletų, nes kitiems startuoti sutrukdė per arti starto priplaukusi valtis, kurioje sedėjo fotografai, kaip teigia theguardian.com.

Greičiausi plaukikai jau buvo nuplaukę 150 m, bet organizatoriai startą nusprendė pakartoti.

Triatlono čempionu olimpinėje distancijoje tapo norvegas Kristianas Blummenfeltas, 1,5 km plaukimo, 40 km važiavimo dviračiu ir 10 km bėgimo distanciją įveikęs per 1 val. 45,04 sek.

Sidabro medalį iškovojo britas Alexas Yee, nuo laimėtojo atsilikęs 0,9 sek. Trečias finišavo Naujosios Zelandijos atstovas Haydenas Wilde`as (1 val. 45,24 sek.).

Tuo tarpu vyrų teniso varžybas sutrikdė koronavirusas.

Kaip skelbia nbcolympics.com, kurie remiasi Tarptautine teniso federacija (ITF), vienas iš Nyderlandų dvejetų poros tenisininkų Jeanas-Julienas Rojeris užsikrėtė COVID-19 ir dėl to jis ir jo porininkas Wesley Koolhofas turi pasitraukti iš žaidynių.

Įdomu ir tai, kad tenisininkai dvejetų turnyre jau buvo pasiekę vieną pergalę ir ruošėsi antrajai kovai, deja, bet joje sudalyvauti jau negalės.

Jų oponentai Marcusas Daniellis ir Michaelas Venusas iš Naujosios Zelandijos į kitą etapą pateks be kovos.