2021.07.26 16:44

Tokijuje startavę ispanai turėjo pavargti su šeimininkų rinktine

LRT.lt2021.07.26 16:44

Tokijo olimpinėse žaidynėse ir toliau tęsiasi kovos krepšinio aikštelėje. Ispanijos krepšininkai 88:77 (18:14, 30:14, 21:28, 19:21) palaužė žaidynių šeimininkų japonų pasipriešinimą.

Ispanai į priekį išsiveržė jau pirmajame kėlinyje, tiesa, nežymiu skirtumu, tačiau antrajame susidūrė su įnirtingu pasipriešinimu.

Į kovą pakilę japonai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau į tai spurtu 22:2 atsakė ispanai ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 20 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje Ispanijos rinktinė vienu metu pirmavo ir 24 taškų skirtumu, bet pasiduoti neketinę japonai aptirpdė atsilikimą iki 13 taškų (69:56).

Ketvirtajame kėlinyje Japonijos krepšininkai bandė kibti ispanams į atlapus ir buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (86:77), tačiau galiausiai turėjo pripažinti 2016 m. Rio žaidynių bronzos medalininkų pranašumą.

Geriausiai Ispanijos rinktinėje pasirodė Ricky Rubio. Gynėjas pelnė 20 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Japonijos rinktinės gretose išsiskyrė jos žvaigždė Rui Hachimura – pelnė 20 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Jam taip pat talkino ir Yuta Watanbe, kuris pelnė 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Ispanijos rinktinė: R. Rubio (9 rez. perd.) 20, V. Claveras (9 atk. kam.) 13, M. Gasolis 12, A. Abrinesas 11.

Japonijos rinktinė: R. Hachimura 20, Y. Watanbe (8 atk. kam.) 19.