Naujienų srautas

Sportas2016.08.17 20:28

R. Seibutis po pralaimėjimo: nėra kokių nors pasiteisinimų

LRT.lt, musukrepsinis.lt 2016.08.17 20:28

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė nekovos dėl medalių Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Turnyro ketvirtfinalyje australams pralaimėjusios Lietuvos rinktinės gynėjas Renaldas Seibutis teigia, kad dėl šios nesėkmės „nėra kokių nors pasiteisinimų“ ir komanda privalo nuryti karčia piliulę.

„Per trumpas laiko tarpas, kad galėtume įvardyti, kas įvyko. Niekas neišėjo. Nėra kokių nors pasiteisinimų. Patys pralaimėjome, patys turime tą karčią piliulę ir nuryti.

Žinome, ką krepšinis reiškia Lietuvoje, atidavėme visas jėgas. Tačiau kartais taip išeina. Galime tik padėkoti tiems, kas mus palaikė ir tikėjo”, – po pralaimėto ketvirtfinalio sakė R. Seibutis.

Rio de Žaneiro olimpiniame krepšinio turnyre R. Seibutis buvo vienas iš penkių rezultatyviausių rinktinės krepšininkų. Jis rinko po 7,8 taško ir 9,5 naudingumo balo per rungtynes.

Patty Millsas ir Renaldas Seibutis. Scanpix/Reuters nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Australijos ekipai nusileido rezultatu 64:90 (17:26, 13:22, 13:22, 21:20).

Po pralaimėtų rungtynių rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas taip pat buvo savikritiškas.

„Nežinau. Tiesiog niekas nevyko, kaip norėjome. Negali sakyti, kad nėjo. Tiesiog nepadarėme. Nebuvome pasiruošę. Visi kažko nepadarėme“.

Vidurio puolėjas skeptiškai vertino savo žaidimą: „Nežinau. Nesusitvarkiau su galva. Atrodo, perdegiau. Norėjau, nepadariau iki galo. Labai blogas turnyras.“ 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi