2021.07.25 09:14

Olimpinį vyrų krepšinio turnyrą atidarė čekų ir italų pergalės

atnaujinta 9.29
LRT.lt2021.07.25 09:14

Olimpinis krepšinis prasidėjo Čekijos ir Irano vyrų rinktinių susitikimu, kuriame 84:78 (25:19, 21:11, 21:16, 17:32) pergalę šventė čekai.

Kai atrodė, kad čekams pavyks pergalę tvirtai išlaikyti savo rankose, ketvirtajame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilo Irano rinktinė.

Likus dviem minutėms komandas teskyrė 5 taškai (76:71) ir iraniečiai jau alsavo čekams į nugaras.

Rezultatas liko apylygis, tačiau nepasidavę iraniečiai dar labiau sumažino atsilikimą ir likus 1:10 min. iki rungtynių pabaigos komandas skyrė vos 4 taškai (80:76).

Tačiau galiausiai čekai sugebėjo išlaikyti pranašumą ir laimėti pirmąsias rungtynes Tokijuje.

Geriausiai Čekijos rinktinės gretose pasirodė 16 taškų pelnęs Patrikas Auda, kuris taip pat atkovojo 6 kamuolius.

Irano rinktinės gretose rezultatyvumu išsiskyrė 23 taškus pelnęs Behnamas Yakhchali, kuris taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pergalę 92:82 (22:32, 21:14, 25:26, 24:10) prieš Vokietijos rinktinę pasiekė italai.

Nors ir vokiečiai buvo priekyje didžiąją rungtynių dalį, bet ketvirtajame kėlinyje italai sugebėjo pabusti. Ketvirtąjį kėlinį Italijos rinktinė laimėjo 14 taškų skirtumu ir to pakako pergalei pasiekti.

Rezultatyviausiai Italijos rinktinės gretose žaidė 20 taškų pelnęs Simone Fontecchio, kuris atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vokietijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs Maodo Lo.