2021.07.25 07:59

Debiutinis riedlenčių sporto olimpinis auksas – japonų rankose

LRT.lt2021.07.25 07:59

Olimpinėse žaidynėse debiutavęs riedlenčių sportas jau turi pirmąjį olimpinį čempioną – juo „street“ rungtyje tapo 22-ejų metų japonas Yuto Horigome.

Y. Horigome iš viso surinko 37,18 taško ir aplenkė visus konkurentus.

Antroje vietoje liko ir sidabrą iškovojo brazilas Kelvinas Hoefleris (36,15), o bronzos medalis atiteko JAV atstovui Jaggeriui Eatonui (35,35), kuriam nors ir nepavyko jo paskutinis triukas, bet trečiąją vietą jis sugebėjo išsaugoti.

Dalyvai varžėsi „street“ rungtyje – tai rungtis, kurioje važiavimas primena miesto gatves. Joje bus ne rampos, o įvairios pakylos, laiptai, turėklai ir pan.

Didžiausia vyrų varžybų žvaigždė ir pasaulinio reitingo lyderis – Nyjah Hustonas, kuris yra ir geriausiai apmokamas pasaulio riedlentininkas, sensacingai neiškovojo jokio medalio. Sekmadienį užėmė tik 7-ą vietą ir surinko 26,1 taško.