Sportas

2021.07.24 04:36

Lietuvos irkluotojai nepasiduoda – Adomavičius ir Ritteris paguodos plaukime pasiekė pusfinalį: kovojome iki galo

atnaujinta 7:30
Paulius Cubera, LRT.lt iš Tokijo2021.07.24 04:36

Po penktadienio nesėkmės Tokijo olimpiniame irklavimo kanale Saulius Ritteris ir Aurimas Adomavičius šeštadienį galiausiai pasiekė varžybų pusfinalį.

Japonijos laiku ryte vykusiose varžybose S. Ritteris ir A. Adomavičius irklavo paguodos plaukime, kur turėjo aplenkti nors vieną varžovų įgulą, bet užėmė antrąją vietą, nuo nugalėjusių vokiečių atsilikę vos per 0,72 sek.

„Faktas tas, kad pavyko patekti į dvyliktuką. Šiandien labiau susitelkėme į antrą distancijos pusę, pavyko išplėšti finišą prieš varžovus. Kovojome labai, aišku, nepasakyčiau, kad vakar nekovojome, bet dabar kovojome iki galo“, – po starto kalbėjo S. Ritteris.

Toks pasirodymas reiškia, kad lietuviai iškovojo kelialapį į pusfinalį ir sugrįžo į kovą dėl medalių. Sekmadienio vidurdienį (6:50 val. Lietuvos laiku) Lietuvos irkluotojai stos į kovą pusfinalio antrajame plaukime, iš kurio į finalą pateks trys greičiausios įgulos.

Taigi sekmadienį savo likimą sužinos visos Lietuvos įgulos, mat kai kurie startai atkelti dėl Tokijuje numatyto prastesnio oro kitomis dienomis.

Pateikiame irklavimo varžybų tvarkaraštį (Lietuvos laiku):

4:40 val. – vyrų keturviečių varžybų paguodos plaukimas (A. Kelmelis, M. Džiaugys, D. Jančionis ir D. Nemeravičius) dėl patekimo į finalą

5:40 val. – vyrų vienviečių (M. Griškonis). M. Griškonio startas 4 plaukime – 6:10 val.

6:20 val. – moterų dviviečių (M. Valčiukaitė ir D. Karalienė) pusfinaliai.

6:40 val. – vyrų dviviečių (S. Ritter ir A. Adomavičius) pusfinaliai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.