Sportas

2021.07.23 21:32

Į Tokijo olimpines žaidynes išlydėtas imtynininkas Mantas Knystautas

LRT.lt2021.07.23 21:32

Penktadienį į Tokijo olimpines žaidynes palydėta kukli, bet galinga Lietuvos imtynininkų delegacija, skelbia imtynes.lt.

Į Japonijos sostinę išvykstančiam vieninteliam dvikovos sporto šakų atstovui Mantui Knystautui, treneriams Mindaugui Ežerskiui bei Ruslanui Vartanovui ir treniruočių partneriui Romui Fridrikui prieš skrydį sėkmės linkėjo federacijos vadovai, pasaulio čempionas Rimantas Bagdonas, šalies imtynių jaunimo rinktinės nariai, artimieji, treneriai ir bičiuliai.

„Taip jau yra, kad sportininkus, dažniausiai lengvaatlečius ir imtynininkus, išlydžiu jau į šeštąsias olimpines žaidynes. Daug nemandravoju, visiems linkiu grįžti su gerais rezultatais. Turiu tradiciją, kad nepriklausomai nuo užimtos vietos, tuos kuriuos palydžiu, taip pat ir pasitinku. Nesvarbu ar grįš su medaliais, ar be jų. Nepriklausomai nuo užimtos vietos, pasitiksiu ir Jus.

Jau vien iškovotas kelialapis į Japoniją ir patekimas tarp šešiolikos geriausių pasaulio imtynininkų rodo, kad priklausote elitiniam klubui ir tai yra Lietuvos imtynių sėkmė. Mūsų sporte daug kas priklauso nuo sėkmės, todėl dar noriu palinkėti, kad tave, Mantai, lydėtų sėkmė“, – Vilniaus oro uoste gražiais žodžiais olimpietį palydėjo LIF garbės prezidentas Rimantas Bagdonas.

Mantas Knystautas Japonijoje rungsis graikų-romėnų imtynių stiliaus turnyre svorio ktegorijoje iki 130 kilogramų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.