Sportas

2016.08.16 13:10

S. Krupeckaitės treneris džiaugiasi gauta varžove

Paulius Cubera, 15min.lt 2016.08.16 13:10

Simona Krupeckaitė antradienį pradės kovas Rio de Žaneiro sprinto varžybų ketvirtfinalyje. Dvikovoje iki dviejų pergalių lietuvė varžysis su Didžiosios Britanijos dviratininke Katy Marchant. Lietuvės treneris ir vyras Dmitrijus Leopoldas teigė, kad tai pati geriausia ketvirtfinalio varžovė.

„Stipri varžovė, važiavo greitai kvalifikacijoje, tačiau tai dar ne viskas. Matėme ją jau šiemet, prieš pusantro mėnesio važiavome. Simona šiemet turėjo daug varžybų, kad galėtų patikrinti kuo daugiau olimpiečių. Prieš britę laimėjo. Sakysiu, kad čia lengviausia varžovė, kokia galėjo būti. Ji yra greita, tačiau taktiškai tai bus lengviausias užvažiavimas“, – neslėpdamas kalbėjo D. Leopoldas.

Pirmadienį aštuntfinalyje S. Krupeckaitė padovanojo įspūdingų akimirkų. Iš pradžių ji 0,025 sek. pralaimėjo varžovei iš Nyderlandų, dėl ko teko varžytis paguodos važiavime. Jame S. Krupeckaitė nugalėjo fantastiškai – aplenkė artimiausią varžovę vos 0,001 sek. Po finišo socialiniuose tinkluose sportininkei pasipylė daug sveikinimų ir pagyrimų. Tačiau D. Leopoldas sako, kad jų reikėjo anksčiau.

„Geriau būtų daugiau palaikymo, kai nieko nepavyko padaryti per keiriną. Gal tada būtume geriau atrodę ir sprinte.“ D. Leopoldas dar neskubėjo džiaugtis rezultatais.

„Kol kas rezultato dar jokio nėra. Tačiau, kaip ir žadėjome, mes kovosime už bet kokias vietas. Stengsimės stovėti kuo aukščiau ir parodyti, kad galime. Tas pavadinimas, olimpinės žaidynes, daugumai sportininkų kaip užburtas ratas. Dabar čia liko beveik vien tik olimpinės čempionės ar prizininkės. Simona vienintelė niekaip neprasimuša olimpiadoje“, – kalbėjo S. Krupeckaitės treneris.