Sportas

2016.08.16 10:32

Po JAV rinktinės traukiniu gulsiančios Argentinos žiniasklaida: blogiausias scenarijus materializavosi

15min.lt 2016.08.16 10:32

Dovanos iš Lietuvos rinktinės nesulaukę Argentinos krepšinio veteranai Rio de Žaneiro krepšinio turnyro ketvirtfinalyje gulsis po Jungtinių Valstijų traukiniu. Patyrusiai Argentinos komandai vis labiau trūksta kvapo ir panašu, kad šios Auksinės kartos gulbės giesmę viso pasaulio krepšinio aistruoliai išgirs trečiadienį.

Prieš dvikovą tarp Kroatijos ir Lietuvos, Argentinos krepšinio federacijos prezidentas Federico Susbiellesas skambiai pareiškė, kad mūsiškiai susitarė su savo varžovais ir kroatai turėtų laimėti dvikovą, taip kitame varžybų etape išvengdami akistatos su Jungtinių Valstijų krepšininkais.

Tiesa, argentiniečiams būtų nereikėję užsiiminėti sąmokslo teorijomis, jei jų pačių rinktinė būtų laimėjusi paskutinę grupės dvikovą su Ispanija, tačiau išvarginti veteranai nesugebėjo prilygti vis galingesnį žaidimą demonstruojantiems Sergio Scariolo vyrams.

Po dvikovos F. Susbiellesas jau nebuvo toks kategoriškas. Argentinos krepšinio federacijos galva socialiniame tinkle tiesiog apgailestavo dėl jėgų pristigusių savo tautiečių ir teigė, kad visi taškai ant „i“ bus sudėlioti po Kroatijos ir Lietuvos mačo. Šis F. Susbielleso viešas pamąstymas tarp argentiniečių palydėtas pašaipių reakcijų. „Federicai, tu dar kažko tikiesi iš Lietuvos? Jie juk yra susitarę. Gėda, kad tokie dalykai vyksta“, – rašė vienas vienas Argentinos krepšinio aistruolis.

„Blogiausias scenarijus materializavosi. Mūsų rinktinei pirmajame etape neužteko net trijų pergalių, kad užimtume vieną iš trijų pirmųjų grupės vietų. Argentina laimėjo prieš Nigeriją, Kroatiją ir Braziliją bei pralaimėjo lietuviams ir ispanams, tačiau dėl nepaprastai sudėtingos grupės vis vien liko tik ketvirta ir trečiadienį turės kovoti su Jungtinėmis Valstijomis“, – antradienį rašė argentiniečių dienraštis „La Nacion“.

Argentiniečiai jau spėjo suskaičiuoti, kad iki šiol jų rinktinė prieš JAV komandą laimėjo tik kartą ir pralaimėjo šešis, tačiau Argentinos rinktinės vyriausiasis treneris Sergio Hernandezas panikuoti nėra linkęs ir į visas spekuliacijas dėl to, jog Kroatijos ir Lietuvos rinktinės paskutinėse grupės rungtynėse galėjo rinktis savo priešininkus, nekreipė dėmesio.

„Mums nerūpi, kas vyksta šalia aikštės. Žinau, jog palaikomi nuostabių sirgalių galime konkuruoti su bet kuria komanda“, – vilties savo auklėtiniams įpūsti mėgino Argentinos rinktinės strategas.