2021.07.22 22:21

Pasaulio jaunių imtynių čempionate laisvūnai liko už dešimtuko ribos

LRT.lt2021.07.22 22:21

Vengrijoje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate finišavo laisvųjų imtynių turnyras, skelbia imtynes.lt.

Paguodoje dėl bronzos Armanis Tomas Barsamyanas susikovė su vengru Rolandu Bendeguzu Roszu. Deja, Vilniaus licėjaus gimnazistas imtį dėl išėjimo į mažąjį finalą pralaimėjo rezultatu 0:5.

Prieš tai aštuntfinalyje vilnietis svorio kategorijos iki 92 kilogramų įnirtingame mūšyje įveikė kirgizą Kutmaną Tolobaldievą (10:0).

Ketvirtfinalio imtyje Armaniui Tomui nepavyko rimčiau pasipriešinti Europos jaunių čempionato prizininkui Rifatui Erenui Gidakui iš Turkijos (0:10). Tačiau varžovas vilniečiui išmetė gelbėjimosi ratą – turkas pusfinalyje įveikė Yusifą Dursunovą iš Azerbaidžano ir suteikė galimybę kovoti dėl bronzos. Kaip jau rašyta, šia galimybe vilnietis nepasinaudojo ir tarp 21 dalyvio liko 12-oje vietoje.

Tuo tarpu pirma varžybų diena Lietuvos sportininkams susiklostė ypač nesėkmingai. Paulius Leščauskas ir Artiomijus Boguslavskis pralaimėjo kvalifikacines kovas, o vėliau jų skriaudikai taip pat nusileido savo varžovams ir užtrenkė Lietuvos atletams duris į paguodos turnyrą.

Po finalinių dvikovų paaiškėjo, kad Paulius Leščauskas užėmė 15 vietą (21 dalyvis), o Artiomijus Boguslavskis liko tryyliktas (15 dalyvių).