Sportas

2016.08.16 08:34

Po rezultatyviausio mačo J. Valančiūnas buvo nusivylęs: negerai sužaidžiau, kažkas neveikia

Paulius Cubera, 15min.lt 2016.08.16 08:34

Lietuvos krepšinio rinktinė paskutinėse Rio olimpinio turnyro B grupės rungtynėse patyrė antrą iš eilės pralaimėjimą – 81:90 nusileido Kroatijos rinktinei ir grupėje liko trečioje vietoje. Gerai pradėtų rungtynių pirmajame ketvirtyje galingai sužaidęs J. Valančiūnas baigė mačą su 13 taškų – kol kas daugiausia šiame turnyre – bet nebuvo savimi patenkintas.

„Tikrai negerai sužaidžiau, bet reikia judėti pirmyn. Kažkas neveikia, nežinau. Negalime dabar galvoti apie pralaimėjimus, reikia galvoti, kas bus poryt“, – po antro iš eilės pralaimėto mačo sakė „centras“. 

– Tiek jūs, tiek komanda pradėjote rungtynes gerai. Kas atsitiko antrajame ketvirtyje? 

– Nežinau. Labai buvo prastas antras kėlinys, jie labai taškų daug įmetė. Nežinau, gal palūžom. Tiesiog pradėjo labai gerai pataikyti, neapsigynėme. 

– Ką kroatai padarė kitaip antrame ketvirtyje? 

– Nežinau, ar labai skyrėsi – jie pradėjo gerai pataikyti. Sumetė labai geru procentu tritaškius, manau, kad tai buvo jų raktas į pergalę. 

– Ką treneris akcentavo per didžiąją pertrauką ir kodėl nepavyko to įgyvendinti? 

– Prastai gynėmės.

– Ar komandą paveikė tas pralaimėjimas Ispanijai? 

– Nežinau, stengėmės tai pamiršti, nes tikrai buvo gėdingas pralaimėjimas. Gal ir buvo efektas. Atrodo gerai pradėjome rungtynes, išėjome kautis, bet antrame kėlinyje viskas pasikeitė. 

– Ar pavyks komandai atsigauti po tokių dviejų pralaimėjimų? 

– Turime pamiršti tuos pralaimėjimus, neturime galvoti, kas buvo. Turime galvoti, kas bus. Buvo daug negerų dalykų per tas dvi rungtynes. Turime tai pamiršti, o poryt eiti ir įrodyti, kad tikrai galime žaisti geriau. Kaip tai buvo pradžioje. 

– Ką jūs manote apie Argentinos mestus kaltinimus, kad susitarėte su kroatais? 

– Nežinau, neskaičiau.