Sportas

2016.08.16 07:16

J. Kazlauskas: kai kurie žaidėjai turėtų nusileisti ant žemės ir nebeskrajoti padebesiais

Jaunius Sarapas, specialiai Krepšinis.lt iš Rio2016.08.16 07:16

Domantas Sabonis lygioje vietoje pametė kamuolį, piktas ant jaunojo lietuvio suriko Jonas Kazlauskas, o „Carioca 1“ arenos kube šmėstelėjo susimąstęs Arvydas Sabonis – šalies krepšinio legendos veide buvo galima išvysti nerimą. Lietuvos krepšininkai vėl buvo nepanašūs į save ir Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse gavo dar vieną skaudų antausį. 

Nors Lietuvos rinktinė mačą prieš kroatus pradėjo galingai (21:11), tačiau antrame kėlinyje žaidimo kontrolę paleido iš savo rankų. 

Prieš pertrauką komandas skyrė 6 taškai – 41:47. Kaip ir nieko baisaus, bet pokalbis rūbinėje nedavė jokių vaisių – tritaškių lietų paleidę varžovai kaip reikiant atitrūko ir trečiame ketvirtyje jau pirmavo net 22 taškais (53:75). 

Stebuklingai atsitiesti nebepavyko, bet bent pralaimėta garbingai – J. Kazlausko auklėtiniai Kroatijos komandos pranašumą pripažino rezultatu 81:90.

„Pirmiausiai, tai žaidėjai, kurie pakilo nuo suoliuko, nesužaidė taip, kaip mes tikėjomės, nes tuo metu jie tikrai pradėjo labai gerai pataikyti. Nesakau, kad mes nesigynėme, bet mes nesigydėme ties pražangos rizika, nesigynėme kūnu, leidome laisvai judėt kamuoliui ir žaidėjams, o tai labai žeidė. Ir, aišku, kai jie pradėjo taip pataikyti, buvo labai sunku. Kažkiek pozicijų praradome, kai Jonui perdavėme kamuolius – tikėjomės, kad turėsime didelį pranašumą ir jį išnaudosime, bet vėlgi nepavyko. Tik milžiniškų kai kurių žaidėjų pastangų dėka pavyko kažkiek sušvelninti skirtumą“, – mintimis po mačo dalijosi komandos vairininkas. 

Pastarajai ekipai „atidavę“ pirmą vietą B grupėje, patys Lietuvos atstovai turnyro lentelėje finišavo treti: su trimis pergalėmis turnyro starte ir vėliau dviem sekusiomis nesėkmėmis. „Turnyrą pradėjome su trimis sunkiomis pergalėmis ir jūs pradėjote mus pervertinti, bet ir mes užsikrėtėme tuo pačiu, todėl kai kurie žaidėjai turėtų nusileisti ant žemės ir nebeskrajoti padebesiais. Galbūt dabar jau šiek tiek nusileido, nes tikrai yra pervertinti ir patys save pervertina. Taip kad siūlyčiau visiems iš kito rakurso pasižiūrėti, kas vyksta“, – riebių žodelių negailėjo 61-erių specialistas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.