Sportas

2016.08.15 18:28

Puolėjas L. Podolskis baigia karjerą Vokietijos nacionalinėje futbolo rinktinėje

BNS 2016.08.15 18:28

Lenkų kilmės 31–erių metų puolėjas Lukašas Podolskis paskelbė baigiąs karjerą Vokietijos nacionalinėje futbolo rinktinėje.

Apie tai futbolininkas oficialiai informavo vienuolikės vyriausiąjį trenerį Joachimą Loewą bei pirmadienį apie savo sprendimą pasitraukti paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Viskam ateina savas laikas, tad mano bendravimas su DFB (Vokietijos futbolo federacija) baigiasi“, tvirtino puolėjas, pridūręs norįs skirti daugiau laiko šeimai bei kitai veiklai.

Stambulo „Galatasaray“ klubui atstovaujantis L. Podolskis per savo dvylikos karjerą Vokietijos rinktinės sudėtyje sužaidė 129 mačus, pelnė 48 įvarčius bei 2014 metais tapo pasaulio čempionu.

Šalies ekipoje puolėjas debiutavo 2004 metais mače su Vengrijos futbolininkais, o tris įvarčius pelnęs 2006 metų pasaulio čempionate buvo pripažintas geriausiu jaunuoju žaidėju.

Be L. Podolskio po šių metų Europos pirmenybių Prancūzijoje su nacionaline Vokietijos vienuolike atsisveikino ir „Manchester United“ (Anglija) komandos saugas Bastianas Schweinsteigeris.