Sportas

2016.08.14 19:26

Geriausioms Lietuvos šokėjų poroms – prestižinių „Grand Slam“ varžybų sidabras ir bronza

LRT.lt 2016.08.14 19:26

Šeštadienį Vokietijos mieste Štutgarte baigėsi penkias dienas trukusios pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „German Open Championships 2016“, kuriose pirmą kartą Lietuvos šokių istorijoje prestižinės „Grand Slam“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės prizininkėmis tapo dvi Lietuvos šokėjų poros, rašoma pranešime spaudai.

Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) tapo vicečempionais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“) laimėjo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo vokiečiai Simone Segatori ir Annette Sudol, finale varžėsi dar trys poros iš Rusijos, Danijos ir Vokietijos. Varžybose dalyvavo 227 poros.

Penktadienį vykusiose jaunių II standartinių šokių grupės varžybose Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) užėmė trečią vietą.

Šioje grupėje geriausiai pasirodė rusai Artemas Nasretdinovas ir Elizaveta Semaško, o sidabro medalius laimėjo Glennas Richardas Boyce ir Caroly Janes iš Anglijos. Finale taip pat varžėsi Moldovos, Rumunijos ir Rusijos šokėjai. Varžybose dalyvavo 107 poros.

Aukso medalius penktadienį vykusiose suaugusiųjų A klasės standartinių šokių grupės varžybose laimėjo Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“).

Lietuvos šokėjų porai nusileido antroje vietoje likę italai Marco Sirocchi ir Martina Gargano bei trečią vietą užėmę Alessandro Lippi ir Sofija Aksenčyk, taip pat iš Italijos. Finale dar šoko po vieną porą iš Italijos, Rusijos ir Kinijos. Šioje grupėje varžėsi 96 poros.

„German Open Championships“ yra vienos didžiausių sportinių šokių varžybų metuose, į kurias susirenka stipriausios pasaulio šokėjų poros.